Kapitał ludzki OCTJ stanowi najistotniejszy zasób naszej działalności. Wiedza i zaangażowanie naszych pracowników gwarantują najwyższy poziom obsługi i  wysoką jakość szkoleń, co znajduje odbicie w ciągle wzrastającej liczbie zadowolonych klientów.

Ponadto w naszym ośrodku szczególnie dbamy o bezpieczeństwo kierowców. Wszystkie nasze kursy i szkolenia podnoszą poziom wiedzy i umiejętności kursantów, dzięki czemu zyskują oni pewność na drodze i wykazują odpowiedni sposób reakcji na różne zdarzenia mające miejsce w ruchu drogowym. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zagrożeń i każdej sytuacji na drodze, ale musimy uczyć się reagować w razie niebezpieczeństwa. W tym celu ważne jest nieustanne doskonalenie techniki jazdy i podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności.

Wiedza, jakość i innowacyjność to wartości, którymi kierujemy się podczas realizacji naszych projektów.


Obiekt

O NAS

ODTJ Stare Kosiny to profesjonalny Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Powstał  w 2011 roku. Od tego czasu można tu skorzystać w bogatej oferty szkoleń indywidualnych, grupowych i dla firm. ODTJ Stare Kosiny to wysokiej klasy obiekt, na którym organizowane są również wszelkiego rodzaju imprezy motoryzacyjne.

W kolejnych latach rozszerzyliśmy działalność o szkolenia zawodowe oraz realizację projektów finansowanych przez Unię Europejską. Wykorzystując nasze doświadczenie i odpowiadając na potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy świadczenie usług doradczych z zakresu doradztwa personalnego oraz pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych.


Obiekt

MISJA I WARTOŚCI

Celem, który przyświeca wszystkim działaniom Naszego Centrum Szkoleniowego jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poprzez organizację licznych szkoleń, wydarzeń i imprez motoryzacyjnych staramy się kształtować i propagować bezpieczne zachowania na drodze. Udowadniamy, że temat bezpieczeństwa można pokazać w ciekawy sposób, a zdobywanie u nas nowych kompetencji zapewnia satysfakcję.

W obecnej chwili posiadamy kompleksową ofertę szkoleniową wraz z usługami wsparcia biznesu. Jako jedyni na Mazowszu dysponujemy płytą poślizgową, na której realizujmy kursy z doskonalenia techniki jazdy. Zajmujemy się  również kształceniem zawodowym, organizacją eventów oraz pomocą w pozyskiwaniu środków finansowych.


ODTJ z Pasją
Żut oka

OCTJ

Skontaktuj się z nami